Jesteś tutaj: oferta-miasta Angielski Online

Angielski Online

Szkoła językowa zapewnia naukę języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i rodziców, dostosowane do różnych wymaganych poziomów. Najważniejszym jest dla nas dostarczenie potencjalnym uczniom efektywnych oraz nowoczesnych metod nauczania oraz przyjaznej i dynamicznej atmosfery, dzięki której uczniowie mogą polepszać zdolności językowe w przyjemny sposób.

Nasza kadra to doświadczeni lektorzy, które posiadają certyfikaty językowe oraz pasjonaci angielskiego. Podczas szkoleń wykorzystujemy atestowane materiały dydaktyczne a także nowoczesne technologie, jak interaktywne tablice i aplikacje mobilne.

Poza skrupulatnie przygotowanymi zajęciami, zapewniamy także inne atrakcje, takie jak podróże do krajów anglojęzycznych, rozmowy z native speakerami i konkursy językowe z atrakcyjnymi nagrodami. Kursanci po ukończeniu naszych lekcji, otrzymają dokumenty potwierdzające ich znajomość języka.

Oferta lekcji jest dostępna na stronie internetowej, a rezerwacja miejsca do kursu zapewniona jest za pomocą strony lub telefonicznie. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz przyłączenia się do grona naszych kursantów.

Angielski dla dzieci

W dzisiejszych czasach, znajomość angielskiego jest wymagana nie tylko w pracy, ale przede wszystkim w codziennym życiu. A więc, zwiększa się ilość osób decydujących się rozpoczęcie nauki języka w profesjonalnych szkołach języka angielskiego.

Dlaczego online to najlepszy wybór?

Nauczenie się języka przez internet pozwala na elastyczność i utrzymanie poziomu nauki do sprecyzowanych umiejętności ucznia. Dzięki nauczaniu online student jest w stanie uczyć się w każdym miejscu oraz czasie, co jest wysoce przydatne dla osób zabieganych lub będących daleko od szkoły. Nauka online pozwala na korzystanie z nowoczesnych technologii jak i zapewniających sukces metod nauczania, co zwiększa jakość nauki. Szkoły online oferują szeroki wybór kursów językowych, jak i również dopasowane godziny nauczania z native speakerami, co umożliwia dopasowanie nauki do wymagań ucznia. Wersja online jest często mniej kosztowna niż nauka w szkole tradycyjnej, co pozwala na oszczędności na kosztach kształcenia.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Nauka angielskiego to nie tylko konieczność, ale także radość. Nasz cel to zagwarantowanie uczniom przede wszystkim solidnych podstaw angielskiego, ale też rozwinięcie ich kompetencji językowych oraz komunikacyjnych, aby mogli płynnie porozumiewać się w języku angielskim w wszelakich momentach.

Dzięki naszej pasji do nauczania angielskiego gwarantujemy kursantom wysoką jakość kształcenia oraz zadowolenie z osiąganych postępów. Zapraszamy do przejrzenia oferty naszej szkoły i przyłączenia się do grupy naszych zadowolonych uczniów.

W naszej szkole angielskiego oferujemy różne techniki nauki, aby dopasować się do konkretnych wymogów oraz umiejętności kursantów. Gwarantujemy szkolenia indywidualne, jak i w większej grupie, więc uczeń może wybrać system nauki. Nasze kursy podstawowe są skierowane do osób, które chcą odpowiednio oraz systematycznie rozwijać umiejętności angielskiego, natomiast szkolenia intensywne są odpowiednie dla tych, którzy muszą w krótszym czasie osiągnąć wyższy poziom umiejętności angielskiego. Dodatkowo, w naszej szkole przygotowywujemy dodatkowe materiały dydaktyczne, między innymi flashcards i gry edukacyjne, które są po to aby pomóc naszym uczniom w miłej oraz efektywnej nauce języka angielskiego. Opcje dodatkowe gwarantują urozmaicenie lekcji oraz zapewniają dodatkowe wsparcie podczas nauki.

Nasz główny cel zapewnienie naszym uczniom skutecznej i przyjemnej nauki języka angielskiego. Dzięki różnorakim metodom nauki i dodatkowym materiałom dydaktycznych jesteśmy w stanie zagwarantować uczniom dobre warunki do rozwoju a przede wszystkim postępów w nauce języka angielskiego.

Nasze usługi

angielski dla dzieci Czeladź, język angielski dla dzieci online Blachownia, szkoła angielskiego Częstochowa, Korepetycje z angielskiego dla dzieci Bieruń, nauka angielskiego Tarnowskie, Korepetycje z angielskiego on-line Śląski, nauka angielskiego online dla dzieci Lubliniec, szkoła angielskiego online Czechowice-Dziedzice, szkoła angielskiego online Tychy, angielski on-line Mysłowice, angielski dla dzieci online Śląska, angielski dla dzieci Góry, język angielski dla dzieci Jastrzębie-Zdrój, szkoła angielskiego online dla dzieci Zawiercie, szkoła angielskiego Bytom, angielski dla dzieci Żory, Korepetycje z angielskiego Rybnik, szkoła angielskiego dla dzieci Jaworzno, Korepetycje z angielskiego online Świętochłowice, Korepetycje z angielskiego dla dzieci online Myszków, szkoła angielskiego dla dzieci Ruda, angielski on-line Śląskie, nauka angielskiego online Pszów, język angielski dla dzieci Pszczyna, nauka angielskiego online Cieszyn, Korepetycje z angielskiego dla dzieci online Górnicza, język angielski Ustroń, Korepetycje z angielskiego online Wodzisław, Korepetycje z angielskiego Poręba, szkoła angielskiego on-line Żywiec, język angielski Mikołów, Korepetycje z angielskiego on-line Radlin, nauka angielskiego dla dzieci Rydułtowy, angielski Zabrze, angielski Czerwionka-Leszczyny, język angielski on-line Będzin, język angielski online Orzesze, szkoła angielskiego on-line Radzionków, nauka angielskiego online dla dzieci Racibórz, angielski online Piekary, język angielski dla dzieci online Śląskie, szkoła angielskiego online dla dzieci Siemianowice, angielski dla dzieci Bielsko-Biała, nauka angielskiego dla dzieci Łaziska, nauka angielskiego Wojkowice, angielski dla dzieci online Knurów, Korepetycje z angielskiego dla dzieci Dąbrowa, język angielski online Wisła, język angielski on-line Górne, angielski online Kłobuck

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy dostępne są referencje od rodziców lub nauczycieli, którzy skorzystali z kursów?

prowadzący w swoim opisie posiada liczne opinie a także statystyki, jak również informacje o poziomie jakiego naucza.

Czy macie w ofercie wsparcie techniczne dla kursantów i rodziców w trakcie kursów online?

Zawsze gwarantujemy pomoc techniczną dla uczniów oraz rodziców podczas przechodzenia lekcji online. Nasz zespół obsługi klienta jest do dyspozycji przez cały czas, służąc pomocą w rozwiązywaniu technicznych problemów a także odpowiedzieć na pytania odnośnie odbywania naszych kursów online.

Czy kursy są odpowiednio dobrane do zaawansowania dzieci?

Tak, kursy dopasowaliśmy do wieku dzieci. Mamy w ofercie różne lekcje dla dzieci w każdym wieku, jak np. lekcje dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i szkół średnich.

Czy macie w ofercie testy kompetencyjne, w celu sprawdzenia postępów w znajomości angielskiego?

Oczywiście, dostępne są testy weryfikacyjne, w celu zweryfikowania postępów w nauce. Uczniowie będą mogły przejść te testy w odpowiednim dla siebie momencie, w celu sprawdzenia swoje postępy w języku angielskim.

Kontakt z nami

  12 362 66 77

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone