Jesteś tutaj: oferta-miasta Angielski dla dzieci Angielski dla dzieci Zgierz

Angielski dla dzieci Zgierz

Szkoła językowa oferuje naukę języka angielskiego dla najmłodszych, nastolatków oraz rodziców, stworzone do wszelkich wymaganych poziomów. Stawiamy sobie za cel zagwarantowanie uczniom skutecznych oraz nowoczesnych sposobów nauki oraz przyjaznej i dynamicznej atmosfery, dzięki której uczniowie mogą rozwijać zdolności językowe w wygodny sposób.

Nasza kadra to wykwalifikowani lektorzy, wyposażeni dokumenty językowe jak i miłośnicy angielskiego. Podczas szkoleń wybieramy atestowane materiały dydaktyczne i nowoczesne technologie, takie jak tablice interaktywne i aplikacje.

Poza skrupulatnie przygotowanymi lekcjami, zapewniamy również dodatkowe benefity, jak np. podróże do krajów anglojęzycznych, konwersacje z native speakerami oraz konkursy językowe z różnymi nagrodami. Uczniowie, którzy ukończą nasze szkolenie, otrzymają dokumenty potwierdzające ich znajomość języka.

Cennik kursów jest dostępny na naszej stronie internetowej, natomiast rezerwacja miejsca do kursu możliwa jest za pomocą internetu lub telefonicznie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia co mamy do zaoferowania i dołączenia do grona naszych kursantów.

Angielski dla dzieci w Zgierzu

W tych czasach, znajomość angielskiego jest podstawą w pracy, ale również w codziennym życiu. A więc, coraz większa ilość osób decyduje się na naukę tego języka w profesjonalnych szkołach angielskiego.

Dlaczego online to lepszy wybór?

Nauka przez internet pozwala na elastyczność i ustabilizowanie poziomu nauczania do konkretnych umiejętności ucznia. Przez naukę online kursant może chłonąć wiedzę w dowolnym miejscu oraz o każdym czasie, jest to szczególnie użyteczne dla osób z małą ilością czasu lub będących daleko od szkoły. Nauczanie online umożliwia na uzycie aktualnych technologii i interaktywnych metod nauczania, co zapewnia efektywność nauki. Zapewniamy szeroki wybór kursów, jak i również indywidualnie dopasowane godziny nauczania z zawodowcami, co umożliwia dopasowanie nauki do potrzeb ucznia. Nauka angielskiego online jest często mniej kosztowna niż nauka w szkole stacjonarnej, co pozwala na oszczędności na cenach kształcenia.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Nauka języka angielskiego w Zgierzu to nie tylko konieczność, ale także przyjemność. Stawiamy sobie za cel zapewnienie uczniom przede wszystkim dobrych podstaw angielskiego, ale także rozwinięcie ich kompetencji rozmowy oraz komunikacyjnych, by mogli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim w wszelakich zdarzeniach.

Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi oraz pasji do nauczania języka angielskiego zapewniamy uczniom najwyższy poziom kształcenia i zadowolenie z postępów. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i dołączenia do grupy naszych zadowolonych uczniów.

W naszej szkole angielskiego oferujemy różne metody nauczania, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb oraz umiejętności uczniów. Oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, oraz w większej grupie, więc każda osoba ma możliwość wybrać formę nauczania. Nasze kursy standardowe są skierowane do uczniów, którzy chcą ciągle oraz regularnie podnosić umiejętności angielskiego, natomiast szkolenia zaawansowane są odpowiednie dla tych, którzy chcą w krótszym czasie uzyskać wyższy poziom znajomości angielskiego. Przy okazji, u nas zapewniamy dodatkowe materiały dydaktyczne, na przykład flashcards albo gry edukacyjne, które są po to aby pomóc zainteresowanym w miłej a przede wszystkim dającej wyniki nauce języka angielskiego. Te materiały dodatkowe gwarantują urozmaicenie szkoleń i zapewniają wymagane wsparcie w trakcie nauki.

Nasz główny cel zapewnienie naszym uczniom dającej efekty oraz przyjemnej nauki języka angielskiego. Poprzez różne sposoby nauki i dodatkowym materiałom dydaktycznych jesteśmy w stanie zaoferować naszym uczniom odpowiednie warunki do rozwoju a przede wszystkim sukcesu w nauce języka angielskiego.

Nasze usługi

angielski dla dzieci Wisła, Korepetycje z angielskiego Skoczów, Korepetycje z angielskiego on-line Górne, język angielski Sosnowiec, język angielski Zawiercie, język angielski online Bieruń, język angielski dla dzieci online Czeladź, Korepetycje z angielskiego dla dzieci Wodzisław, język angielski dla dzieci online Ustroń, angielski Będzin, Korepetycje z angielskiego online Żory, język angielski online Racibórz, język angielski on-line Pszczyna, angielski dla dzieci Rybnik, szkoła angielskiego online dla dzieci Zabrze, Korepetycje z angielskiego Radlin, angielski online Żywiec, angielski online Bytom, nauka angielskiego Pyskowice, szkoła angielskiego on-line Dąbrowa, język angielski on-line Cieszyn, angielski dla dzieci online Gliwice, Korepetycje z angielskiego dla dzieci online Wojkowice, angielski dla dzieci Czerwionka-Leszczyny, szkoła angielskiego online Mikołów, nauka angielskiego online Pszów, angielski Łaziska, Korepetycje z angielskiego on-line Rydułtowy, szkoła angielskiego online dla dzieci Tarnowskie, Korepetycje z angielskiego dla dzieci Kłobuck, nauka angielskiego dla dzieci Lubliniec, angielski dla dzieci Siemianowice, nauka angielskiego dla dzieci Jastrzębie-Zdrój, język angielski dla dzieci Radzionków, angielski on-line Orzesze, nauka angielskiego online dla dzieci Poręba, angielski dla dzieci online Piekary, Korepetycje z angielskiego online Śląskie, szkoła angielskiego dla dzieci Myszków, szkoła angielskiego Śląski, szkoła angielskiego on-line Bielsko-Biała, nauka angielskiego Chorzów, szkoła angielskiego dla dzieci Góry, nauka angielskiego online Katowice, angielski on-line Częstochowa, język angielski dla dzieci Lędziny, Korepetycje z angielskiego dla dzieci online Górnicza, nauka angielskiego online dla dzieci Ruda, szkoła angielskiego Jaworzno, szkoła angielskiego online Knurów

Najczęściej zadawane pytania

Czy jest możliwość kontaktu z nauczycielem w czasie trwania lekcji?

Zawsze oferujemy kontakt z nauczycielem w czasie szkoleń. Uczniowie są w stanie otrzymać odpowiedzi na swoje pytania lub nawet otrzymać indywidualną pomoc prowadzącego, jeżeli napotkali problemy z przyswojeniem lekcji. Prowadzący są dostępni poprzez online czat lub e-mail, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc uczniom w ich nauce.

Czy powinno się posiadać umiejętności w zakresie języka angielskiego, aby móc uczestniczyć w kursie?

Nie, uczniowie nie muszą mieć doświadczenia w zakresie języka angielskiego, aby rozpocząć kurs. Kursy są stworzone do różnych poziomów zaawansowania, dlatego każdy uczeń znajdzie u nas coś odpowiedniego.

Oferujecie pomoc techniczną dla dzieci a także rodziców podczas korzystania z lekcji online?

Zawsze gwarantujemy wsparcie techniczne dla uczniów a także rodziców w trakcie korzystania z kursów online. Nasz zespół obsługi klienta jest do dyspozycji cały czas, aby pomóc w rozwiązaniu problemów technicznych oraz posłuży odpowiedzią na pytania dotyczące korzystania z naszych lekcji online.

Czy dostępne są materiały do lekcji, takie jak karty czy gry edukacyjne?

Tak, w zależności od wybranego nauczyciela oraz poziomu zaawansowania ucznia dostosowywujemy materiały dodatkowe pomocny przy lekcji, jak flashcards lub gry edukacyjne. Udostępniane są one przez prowadzących kursy i mogą być spożytkowane przez dzieci do ćwiczenia oraz utrwalenia materiału z lekcji.

Kontakt z nami

  12 362 66 77

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone